ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Доктор/ка

5 favorite Објавен: 02-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом за стари лица Терзиева има потр...

Неговател/ка

11 favorite Објавен: 02-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Струмички

Оглас: Поради проширување на капацитетот н...

Медицинска сестра

5 favorite Објавен: 02-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поради проширување на капацитетот н...