ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Машински техничар

0 favorite Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА Фруктал Мак а....

Електро техничар

0 favorite Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА Фруктал Мак ...

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: - Нема информација

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: On behalf of our client SUTHERLAND,...

Административен асистент

1 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА За нашиот клие...

Електричар

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА ДЕКРА во име...