ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Шофер на камион со Ц-категорија

2 favorite Објавен: 13-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТПУ Оскар М ДООЕЛ С...

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: Струмица

Оглас: ДТПУ ОСКАР М ДООЕЛ Струмица има ...