ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Асистент за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 12-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Оглас за работна позиција: Референт...

Менаџер за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 12-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Оглас за работна позиција: Менаџер ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 04-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Оглас за работна позиција: Електрои...