ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Практикант

0 favorite Објавен: 14-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вестел Компани

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Vestel is an International IT Serv...

Дизајнер на апликативен софтвер

0 favorite Објавен: 07-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вестел Компани

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: An International IT services compan...