Детали за огласот

  • Tea Colours Toy StoreСкопје
  • Плата 17.000
  • Вид на вработувањеНеопределено
  • Број на работни места2
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб страна
  • Код на огласотTGOIIGG

(НЕАКТИВЕН) - ПРОДАВАЧ/КА

Детали за огласот

Продавница за играчки има потреба од продавач/ка.

Потребни Квалификации: 

-ССС 

-основно познавање од работа на компјутер  

-способност за тимска работа 

-работното искуство во областа на продажба ќе се смета за предност

 

Останати огласи од ист регион