ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК ВО СМЕТКОВОДСТВО И ФИНАНСИИ

14favoriteОбјавен на: 10-02-2020  |  Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Активен
Код на огласот: TGNOKLL
Работно место: АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК ВО СМЕТКОВОДСТВО И ФИНАНСИИ
Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола
Индустрија: Прехранбена
Реон: Битола
Отворен од: 10-02-2020
Отворен до: 29-02-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Административен  работник во Сметководство и Финансии во Битола.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

1.       Завршено високо образование – Економски Факултет

2.       Одлично познавање на Англиски јазик (вербална и писмена комуникација);

3.       Работно искуство во соодветната област ќе се смета за предност;

4.       Напредно познавање на MS Office – пакетот и останати компјутерски познавања.

ВЕШТИНИ И СПОСОБНОСТИ:

1.       Одлични комуникациски вештини;

2.       Способност за тимска работа;

3.       Организациска и аналитичка способност;

4.       Самоиницијативност, лојалност и одговорност во извршувањето на работните задачи;

5.       Професионален и позитивен однос.

Заинтересираните кандидати да достават CV со СЛИКА на Македонски Јазик на следната e-mail адреса: vrabotuvanje@cermat.com.mkсо ЗАДОЛЖИТЕЛНА назнака: Апликација за Административен работник во сметководство и финансии, најдоцна до 29.02.2020 година.

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: vrabotuvanje@cermat.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Магационер

2 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ницкс Балканс ДОО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Имаме потреба од Магиционер со мини...

Магационер

0 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ницкс Балканс ДОО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Имаме потреба од Магиционер со мини...

Одржувач

1 favorite Објавен: 31-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кафе Вендинг Група

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Компанија со долгогодишно искуство ...

Слаткар

17 favorite Објавен: 03-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Ракосовски СЛА...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Поради зголемување на производстве...

Административен работник

3 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Администр...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 30-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Уни Лукс

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Уни - Лукс има потреба од дистрибут...

Останати огласи во ист регион

Графички дизајнер

1 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цилиндо

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: At Cylindo we’re bringing 3D produc...

Комерцијалист

22 favorite Објавен: 09-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прехрамбена индустри...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: СТИЗА ДООЕЛ БИТОЛА ул.Г.Делчев 2а ...

PHP Developer

3 favorite Објавен: 12-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: Потребно Образование, Вештини и Спо...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: магнет плус

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: DOOEL Magnet plus ima potreba od vr...

Оператор

7 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕТТЕ Медиа Монитори...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: СЕТТЕ специјализирана агенција за м...

Административен работник

3 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Администр...