ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Фармацевтски техничар

1favoriteОбјавен на: 07-01-2020  |  Компанија: ПЗУ Аптека Интегралф...  |  Индустрија: Фармација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNNKIH
Работно место: Фармацевтски техничар
Компанија: ПЗУ Аптека Интегралфарм
Индустрија: Фармација
Реон: Скопје
Отворен од: 08-01-2020
Отворен до: 31-01-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

-фармацевтски техничар

-положен државен испит

Детали за огласот:

-фармацевтски техничар за работа во аптека

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Стручни соработници (медицински претставници) за територија на Р. Македонија

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Фармација

Регион: нема информација

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА Фарма...

Фармацевтски техничар

2 favorite Објавен: 13-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јована-Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара фармацевт и фармацевтски те...

Менаџер за производство

1 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармаролли Дооел Пет...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Позиција: Раководител/Менаџер за Пр...

Дипломиран Фармацевт Фармацевтски Техничар

1 favorite Објавен: 12-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Аптека Мента Фар...

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас: Се бара фармацевтски техничар ил...

Фармацевт

1 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јована-Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара фармацевт или фармацевтски ...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: аптекаинтегралфарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: фармацевтски техничар за работа во ...

Останати огласи во ист регион

Монтер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Олди Реставрација

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Се бара Монтер со минимум 10 години...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЦКО

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Фризерско Студио има потреба од фри...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

1 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: киви пласт

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се работници во производст...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОЛЕК дооел Скопје

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за трговија со фармацевтс...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Чаир

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: D2EM Konsalting

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Работно место Sales Representativ...