ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

farmacevtski tehnicar

1favoriteОбјавен на: 15-12-2019  |  Компанија: pzu aptrka Gorocvet ...  |  Индустрија: Фармација


Статус: Активен
Код на огласот: TGNMLFI
Работно место: farmacevtski tehnicar
Компанија: pzu aptrka Gorocvet farm
Индустрија: Фармација
Реон: Скопје
Отворен од: 15-12-2019
Отворен до: 29-02-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: farmacevtski tehnicar
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

polozen strucen ispit

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 071374438
Контакт емаил: sonja.vlahovska@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Фармацевт

4 favorite Објавен: 03-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јована-Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара фармацевт и фармацевтски те...

Фармацевтски техничар

1 favorite Објавен: 23-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Марија

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Аптека Марија Скопје, бара фар...

Дипломиран Фармацевт

0 favorite Објавен: 07-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Интегралф...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: -Дипл.Фармацевт за работа во апт...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 07-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Интегралф...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: -фармацевтски техничар за работа...

Фармацевтски техничар

2 favorite Објавен: 03-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Акација

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Аптека Акација е здравствена...

Фармацевтски техничар

3 favorite Објавен: 27-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Теарце

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Ѕидар

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ Лапласт М ДООЕЛ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ со деј...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Бета Фарм...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ. БЕТА ФАРМАЦИЈА објавува конкур...

Садомијач

1 favorite Објавен: 17-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОРУК ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан во трговски центар Рамстор...

Финансиски контролор

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МедиаТех Сапорт

Индустрија: Медиуми

Регион: Скопски

Оглас: MediaTech Support offers support an...

Монтер

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ Лапласт М ДООЕЛ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ Скопје...

Prodavac/ka

1 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата Амбрела работи на па...