ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Маркетинг практикант

0favoriteОбјавен на: 03-12-2019  |  Компанија: Qpick  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKHM
Работно место: Маркетинг практикант
Компанија: Qpick
Индустрија: Маркетинг
Реон: Скопје
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 31-01-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Пракса
Потребни квалификации:

- Основни познавања за Дигитален маркетинг - E-mail маркетинг- “Cold Calling” - Креирање на содржина - Photoshop 

Детали за огласот:

Веб страна: https://qpick.mk/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Личен асистент

5 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПАНЕКС ДООЕЛ

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Познавање на Англиски и Хрватски...

Останати огласи во ист регион

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Бојан Ваневс...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Целосен оглас: Адвокатска канцелар...

Административен работник

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крис и Том

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Крис и Том, која се заним...

Customer Service Representative

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Title: English Language Represe...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 13-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: П.З.У .Аптека Алое С...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: Аптека "Алое"Скопје лоцирана во ...

Продавач

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медија Планет

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Трговско издавачка куќа, поради про...

сметководител

0 favorite Објавен: 13-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦСИ КОНСАЛТИНГ СЕРВИ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: OВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ - Отворен...