ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

prodavac-ка

13favoriteОбјавен на: 25-11-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGNKNGL
Работно место: prodavac-ка
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ДУ-БО ДД МАРКЕТИ ДОО Куманово
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Куманово
Отворен од: 26-11-2019
Отворен до: 27-12-2019
Плата: -
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ЗАВРШЕНО СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ

ОСНОВНО ПОЗНАВАЊЕ НАРАБОТА СО  КОМПЈУТЕРИ

КОМУНИКАТИВНОСТ, ЖЕЛБА ЗА РАБОТА

 

Детали за огласот:

ПОТРЕБЕН Е РАБОТЕН ПЕРСОНАЛ ЗА РАБОТА ВО МАРКЕТ

Веб страна: www.duboddmarketi.mk
Контакт телефон: 078 211 705
Контакт емаил: duboddmarketi@hotmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСАД ГРАДБА - ПРОЕКТ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Фармацевт во големопродажба

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

Презентер

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БИО ЕНЕРГО ЦЕНТАР

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Bio Energo Centar bara vredni, sigu...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

Останати огласи во ист регион

Ракувач со машина за изработка на пластични производи

1 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Комерцијалист

6 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хромак

Индустрија: Трговија

Регион: Кумановски

Оглас: ТД Хромак бара комерцијалист со раб...

Женски фризер

1 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сообраќај...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

електричар/електромонтер

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИПСИСТЕМС

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Куманово

Оглас: ИП Системс , Куманово , Кабелск...

Останати огласи од иста компанија

Администратор за набавка

22 favorite Објавен: 14-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Куманово

Оглас: АДМИНИСТРАТОРОТ КЕ РАБОТИ МАТЕРИ...