ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на автобус

0favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJJHJ
Работно место: Возач на автобус
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги ВИЗАНТ ТОУРС увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Автомобилска
Реон: Прилеп
Отворен од: 09-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Чешиново-Облешево

Оглас: ...

Комерцијалист/ka

1 favorite Објавен: 27-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: EVROPA GUMI doo -Sko...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Се бара комерцијалист за продажб...

Возач на патнички автомобили

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Охрид

Оглас: ...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 08-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Брвеница

Оглас: ...

Машински техничар

4 favorite Објавен: 04-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛТХ Леарница ДООЕЛ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Охридски, Ресенски, ...

Оглас: Машински Техничари во одделот АЛАТН...

Електро техничар

4 favorite Објавен: 01-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛТХ Леарница ДООЕЛ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Охридски, Струшки

Оглас: ПРОФЕСИОНАЛНИ ЗНАЕЊА И СПОСОБНОСТИ ...

Останати огласи во ист регион

Возач

17 favorite Објавен: 30-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - возач со Б категорија за внатреше...

Инженер на систем

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за здравствено ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Ракувач со уреди за преработка на пластика

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНЈЕЦТИОН МОУЛДИНГ П...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Соработник за здравствена заштита

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за здравствено ...

Индустрија: Одбрана

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Работник во производство

4 favorite Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: -Припрема во производство, -Пакува...

Конзерватор

6 favorite Објавен: 08-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Национална установа-...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...