ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

12favoriteОбјавен на: 07-10-2019  |  Компанија: Друштво за консултан...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGIGF
Работно место: Административен службеник
Компанија: Друштво за консултантски услуги КОНСАЛТИНГ ИНТЕР ГРУП ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Администрација
Реон: Скопје
Отворен од: 04-10-2019
Отворен до: 31-10-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

 

Имаме потреба од  Административен службеник , потребно е да поседува диплома за  завршно високо образование од областа на администрацијата ,со  минимум освоени 180 кредити, да има добро познавање на англискиот јазик, и познавање на комјутери(word), и возачка Б-категорија.

 

 

 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Административен асистент

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА За нашиот клие...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЕРФЕКТА Виктор Хрис...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сметковод...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Администратор

3 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Административен аналитичар

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Програмер

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОМ ГРУП ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Архитект-проектант

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ има потр...

Кафе-кувар

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за економско...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Градежен техничар за нискоградба

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...