ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Правник

16favoriteОбјавен на: 28-03-2019  |  Компанија: ИЗВРШИТЕЛ АНДРЕЈА БУ...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLINKL
Работно место: Правник
Компанија: ИЗВРШИТЕЛ АНДРЕЈА БУНЕВСКИ Скопје
Индустрија: Право
Реон: Скопје
Отворен од: 28-03-2019
Отворен до: 30-04-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

правен факултет

Детали за огласот:

Канцеларија на извршител Aндреја Буневски има потреба од правник со работно искуство

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Татјана Наце...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокат Татјана Нацевска бара Адвок...

Адвокатски приправник

3 favorite Објавен: 21-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Никола Тодор...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатската канцеларија има потреб...

Волонтер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нотар Мери Весова

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Потребен е волонтер, студент на пра...

Стручен Соработник

3 favorite Објавен: 12-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Жарноски Пулејков Ад...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија од Скопје им...

Адвокат

4 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Tome

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Барам партнер за отворање заедничка...

Адвокатски приправник

3 favorite Објавен: 21-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Адвокатска канцелари...

Индустрија: Адвокатура

Регион: Скопје

Оглас: Адвокатска канцеларија од Скопје...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пункт Мебел Доо

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара хигиеничар/ка за работа во ...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОЛЕК дооел Скопје

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за трговија со фармацевтс...

Градежен работник

1 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DPTU Kommpakt-ing do...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Kомпакт-инг дооел Скопје се занимав...

Собар/ka

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Чаир

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЦКО

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Фризерско Студио има потреба од фри...