ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Келнер/ка

1 favorite Објавен: 09-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Орка Холдинг АД Скоп...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ОК РЕСТОРАН...

Келнер/ка во SUSHICO

0 favorite Објавен: 08-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Орка Холдинг АД Скоп...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ОК Р...