Детали за огласот

  • DEKRA MACEDONIASkopje
  • Плата нема информација
  • Вид на вработувањенема информација
  • Број на работни местанема информација
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб странаhttp://www.dekra.mk/
  • Код на огласотTGOHGNG

(НЕАКТИВЕН) - OPEN POSITIONS

Детали за огласот

On behalf of our Client, an international company that designs, produces and delivers innovative solutions with the aim to create a better-connected, safer and more prosperous world, DEKRA is looking for:

•Project Manager- http://dekra.mk/jobs/project-manager/•Migration Manager- http://dekra.mk/jobs/migration-manager/•Test Manager- http://dekra.mk/jobs/test-manager/•Technical Lead- http://dekra.mk/jobs/technical-lead/•Technical Writer/Author- http://dekra.mk/jobs/technical-writer-author/•VMware Certified Professional- http://dekra.mk/jobs/vmware-certified-professional/•IT/ Network Technician- http://dekra.mk/jobs/it-network-technician/

Take a look and apply, your dream job is just an email away!

Останати огласи од ист регион
Останати огласи од иста компанија