ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Стоматолошка сестра

5favoriteОбјавен на: 21-05-2020  |  Компанија: пзу др александра ас...  |  Индустрија: Стоматологија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGOGGOG
Работно место: Стоматолошка сестра
Компанија: пзу др александра асенова
Индустрија: Стоматологија
Реон: Скопје
Отворен од: 21-05-2020
Отворен до: 12-06-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ПОЛОЖЕН ДРЖАВЕН ИСПИТ ,ДА БИДЕ СО РАБОТНО ИСКУСТВО И ДА ИМА ПОЗНАВАЊЕ ОД ПРОГРАМАТА MY MOUTH

Детали за огласот:

КОНКУРС ЗА ПОПОЛНУВАЊЕ НА РАБОТНО МЕСТО СТОМАТОЛОШКА СЕСТРА

ПЗУ ДР АЛЕКСАНДРА АСЕНОВА ИМА ПОТРЕБА ОД СТОМАТОЛОШКА СЕСТРА СО РАБОТНО ИСКУСТВО

СИТЕ ЗАИНТЕРЕСИРАНИ КАНДИДАТИ ДА ПРАТАT CV НА aleksandraasenova@yahoo.com

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Стоматолог

1 favorite Објавен: 24-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДИЛЕВСКИ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација ПЗУ „ДИЛЕВС...

Стоматолошка сестра / Медицинска сестра

11 favorite Објавен: 09-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-р Илија Милеск...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Охрид

Оглас: Опис на работата: Асистирање на ...

Доктор по стоматологија

1 favorite Објавен: 23-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ „ДИЛЕВСКИ“-Скопј...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Стоматолошка ординација ПЗУ &bdq...

доктор на стоматологија

2 favorite Објавен: 22-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДИЛЕВСКИ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Doktor po Stomatologija, na rabo...

Стоматолошка сестра

4 favorite Објавен: 29-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пзу Др Бочваров

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Се бара стоматолошка сестра за на с...

Стоматолошка сестра

3 favorite Објавен: 24-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДИЛЕВСКИ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација ПЗУ „ДИЛЕВС...

Останати огласи во ист регион

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ветеринарен Центар Д...

Индустрија: Ветерина

Регион: Скопски

Оглас: ВРАБОТУВАМЕ https://www.facebook.c...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: English Language Repr...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦАЈО АБ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара возачи со Ц категорија(пред...

Работник

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Техно Павер

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Техно Павер има потреба од 2 машки ...

Бравар

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: инокс и-метал дизајн

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: СЕ БАРА БРАВАР ЗАВАРУВАЧ НА НЕОПРЕ...

сметководител

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: - Евиднетирање и контрола на сметко...