ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Електричар

0favoriteОбјавен на: 13-01-2020  |  Компанија: Ланд-Сервис ДООЕЛ Ск...  |  Индустрија: Хигиена и одржување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNNMFJ
Работно место: Електричар
Компанија: Ланд-Сервис ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Хигиена и одржување
Реон: Скопје
Отворен од: 13-01-2020
Отворен до: 30-01-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Заинтересираните кандидати треба да ги исполнуваат следните критериуми:

- Работно искуство во областа- Искуство во изведбени работи

Детали за огласот:

- Хаусмајсторски способности (ќе се сметаат за предност)

Веб страна: http://www.landservis.com.mk/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Тапетар

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елит Софа

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Елит СОФА, го зголемува производств...

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 07-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛАЈКАМОБАЈЛ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата Лајкамобајл ДООЕЛ- Скоп...

хаузмајстор

1 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Управител Плус – Центар за...

Доктор по општа стоматологија

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PZU ILUMIDENT

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: П.З.У Илумидент има потреба од&n...

Градинар

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за производство и промет на...

Административен асистент

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...