ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на такси

0favoriteОбјавен на: 03-12-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKMO
Работно место: Возач на такси
Компанија: Друштво за трговија и услуги 1-2-3 ТАКСИ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Разни области
Реон: Чаир
Отворен од: 04-12-2019
Отворен до: 07-12-2019
Плата: 14500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

хаузмајстор

2 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Управител Плус – Центар за...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: гифт шоп

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Se bara prodavacka vo gift sop buti...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 13-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: копилибро

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Фотокопир - Книжара ЛИБРОС -копи им...

Правник

0 favorite Објавен: 12-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КСС

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Конфедерација на слободни синдикати...

Senior Database Expert

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: On behalf of our Client, we are ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аренаспорт

Индустрија: - Нема информација

Регион: Тетовски

Оглас: Fast Food SALT Tetovo ima potreba z...

Останати огласи во ист регион

Customer Service Representative

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Title: English Language Represe...

Персонал за во кујна

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: стилл

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Пицерија од Тафталиџе бара жени за ...

Дефектолог во воспитно-образовна установа

0 favorite Објавен: 13-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПСУМаксимилијан

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопје

Оглас: ПСУ Максимилијан има потреба од ...

Software Developer

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кипу

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Quipu is an IT consultancy and so...

осигурителен брокер

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопје

Оглас: Продажба на полиси за задолжително...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 13-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: П.З.У .Аптека Алое С...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: Аптека "Алое"Скопје лоцирана во ...