ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

2favoriteОбјавен на: 02-12-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKGL
Работно место: Административен службеник
Компанија: Друштво за производство и трговија ФЕРТ-АНПАДО увоз-извоз Г.Оризари БитолаДООЕЛ
Индустрија: Администрација
Реон: Битола
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 06-12-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Администрација

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Административен службеник

2 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Директор

0 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Кратово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Советник за предучилишно образование

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општина Битола

Индустрија: Образование и наука

Регион: Битола

Оглас: ...

Инкасант

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие К...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

нова ординација за општа мед

2 favorite Објавен: 13-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Битола

Оглас: се бара партнер за опш мед. во б...

Педагог

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗАТВОР БИТОЛА Битол...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Битола

Оглас: ...

Електроинженер за осветлување

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие К...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Битола

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија од Битола

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Фирма од Битола, објавува оглас за ...