ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Административен работник

1favoriteОбјавен на: 25-11-2019  |  Компанија: Самад АС  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGNKNFN
Работно место: Административен работник
Компанија: Самад АС
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 25-11-2019
Отворен до: 31-12-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Фирма од Визбегово бара администраттивен работник - машка особа

Работни задачи:

1.Прием и проследување на нарачки      

2.Изработка на фактури, испратници, приемни листи

3.Кoмуникација со поштата доставувач, изработка на доставни листи и адресници, следење на пратките, прием на откупни листи и откупи и нивно натамошно проследување до одговорното лице

4.Евиденција и прибирање на документи  и нивно проследување до одговорното лице

5. Средување и водење благајна 

Работно време од 08-16 часот

Можност за брзо напредување

Бараме со и без работно искуство. Огласот е отворен се до потполнување на работното место.

Вашите апликации ги очекуваме на следнава e-mail адреса: administracija@samad.com.mk

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈАСС ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Продавач за производите на ЛЕОНИДАС...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Санмарти доо

Индустрија: Трговија

Регион: Тетовски

Оглас: Sanmarti doo ima potreba od 1 (edna...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИМ ЛАБС 2019 ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Охрид

Оглас: ...

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Електроинженер-проектант

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ БМ-МЕДИКА скопје

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Фармацевт во големопродажба

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМФОНИ ИНЖЕНЕРИНГ Д...

Индустрија: Менаџмент

Регион: Центар

Оглас: ...

Службеник во книговодство

1 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Административен работник

0 favorite Објавен: 08-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Самад АС

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Визбегово бара администрат...

Административен работник

0 favorite Објавен: 04-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Самад АС

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Фирма од Визбегово бара админист...

Административен работник

1 favorite Објавен: 06-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Самад АС

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Фирма од Визбегово бара админист...

Административен работник

0 favorite Објавен: 25-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Самад АС

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Firma od Vizbegovo bara administ...

Административен работник

1 favorite Објавен: 28-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Самад АС

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Фирма од Визбегово бара админист...

АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК – ФАКТУРИСТ

1 favorite Објавен: 26-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Самад АС

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Фирма од Визбегово бара админист...