ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Работник на едноставни работи на утовар претовар и пренос на товар

1favoriteОбјавен на: 11-11-2019  |  Компанија: Сокотаб ДООЕЛ Битола  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJKHL
Работно место: Работник на едноставни работи на утовар претовар и пренос на товар
Компанија: Сокотаб ДООЕЛ Битола
Индустрија: Разни области
Реон: Битола
Отворен од: 12-11-2019
Отворен до: 15-11-2019
Плата: 14795
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Продавач-консултант

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Систем-оператор

7 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа МЕЃУО...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Самостоен стручен соработник

1 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа МЕЃУО...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Оглас за пракса во Акселтра

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Службеник во книговодство

2 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

1 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа МЕЃУО...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Педагог

2 favorite Објавен: 14-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна општинска уста...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Битола

Оглас: ...

Педагог

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗАТВОР БИТОЛА Битол...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Битола

Оглас: ...

Prodavac na hrana

4 favorite Објавен: 12-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Evakejk

Индустрија: Гастрономија

Регион: Bitola

Оглас: Potrebna e osoba za rabota vo GI...

Електроинженер за осветлување

1 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие К...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Битола

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија од Битола

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Фирма од Битола, објавува оглас за ...

Инкасант

3 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие К...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...