ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Slatkar dekorater

0favoriteОбјавен на: 07-11-2019  |  Компанија: CAKE BOUTIQUE  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJGLI
Работно место: Slatkar dekorater
Компанија: CAKE BOUTIQUE
Индустрија: Угостителство
Реон: Скопје
Отворен од: 07-11-2019
Отворен до: 30-12-2019
Плата: по договор
Број на работни места: Slatkar dekorater
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Се бара декоратер за торти.

Можни кандидати: лица со дарба за сликање и вајање или лица со завршено уметничко школо.

Детали за огласот:

Се бара декоратер за торти.

Можни кандидати: лица со дарба за сликање и вајање или лица со завршено уметничко школо.

Веб страна:
Контакт телефон: 071250822
Контакт емаил: stefanovskiangel@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Келнер

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Берово

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Д.П.Т.У.ГАРДЕН ДОНЕР...

Индустрија: Угостителство

Регион: Тетово

Оглас: ...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерактиве солутион...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Кафе (snack) бар "The Vault" во цен...

Келнер

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Микеи Хантинг Клуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Угостителски објект има потреба од ...

Останати огласи во ист регион

Ракувач со машини за изработка на гума

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Рачен пакувач

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Курир

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: М-ДОСТАВА ДООЕЛ

Индустрија: Пошта

Регион: Скопје

Оглас: М-ДОСТАВА има потреба од курир з...

Благајник

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фабрика КАРПОШ-Акцио...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Slatkar dekorater

1 favorite Објавен: 07-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: CAKE BOUTIQUE

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: Се бара декоратер за торти. ...