ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

СЕРВИСЕР НА ДИЗЕЛ ЕЛЕКТРИЧНИ ГЕНЕРАТОРИ

0favoriteОбјавен на: 06-11-2019  |  Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJFJF
Работно место: СЕРВИСЕР НА ДИЗЕЛ ЕЛЕКТРИЧНИ ГЕНЕРАТОРИ
Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Скопје
Отворен од: 06-11-2019
Отворен до: 30-11-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

- возачка дозвола Б категорија, со искуство во сообраќај

- основно познавање на англиски јазик

- одговорност и самоиницијативност во извршување на работните обврски

- способност за индивидуална и тимска работа на зададени рокови

- за предност ќе се смета познавање на работи поврзани со дизел електрични генератори

Детали за огласот:

- комплетно сервисирање на дизел електрични генератори со мотор со внатрешно согорување

- тековно одржување на веќе инсталирани дизел електрични генератори со посета на локација

- монтажа на електрични ормани за автоматско стартување на генератор

- монтажа на опрема за далечинска контрола на генератор

- инсталација на нови системи, поврзување и пуштање во активна работа

Веб страна: www.fibernet.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Магационер

5 favorite Објавен: 20-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од 2 лица за работа в...

Агенти за продажба

0 favorite Објавен: 28-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: -Имаме потреба од 2 Лица во салон з...

Останати огласи во ист регион

Наставен кадар

2 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ МАКСИМИЛИЈАН

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ПСУ Максимилијан има потреба од сле...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Firma za elektroinst...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за електроинсталации од Скопј...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Partners and Orka

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Агенцијата за рекламирање Partners&...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 01-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: пантерфакс

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Diplomiran farmaceft so LIcenca ...

Општи работници

3 favorite Објавен: 02-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Којаконеја Дооел Ско...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата Којаконеја Дооел Скопје ...

Java Developer

0 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Invictus Solutions

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Invictus Solutions is hiring Java D...