ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

СЕРВИСЕР НА ДИЗЕЛ ЕЛЕКТРИЧНИ ГЕНЕРАТОРИ

0favoriteОбјавен на: 06-11-2019  |  Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJFJF
Работно место: СЕРВИСЕР НА ДИЗЕЛ ЕЛЕКТРИЧНИ ГЕНЕРАТОРИ
Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Скопје
Отворен од: 06-11-2019
Отворен до: 30-11-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

- возачка дозвола Б категорија, со искуство во сообраќај

- основно познавање на англиски јазик

- одговорност и самоиницијативност во извршување на работните обврски

- способност за индивидуална и тимска работа на зададени рокови

- за предност ќе се смета познавање на работи поврзани со дизел електрични генератори

Детали за огласот:

- комплетно сервисирање на дизел електрични генератори со мотор со внатрешно согорување

- тековно одржување на веќе инсталирани дизел електрични генератори со посета на локација

- монтажа на електрични ормани за автоматско стартување на генератор

- монтажа на опрема за далечинска контрола на генератор

- инсталација на нови системи, поврзување и пуштање во активна работа

Веб страна: www.fibernet.mk
Контакт телефон: +38922403100
Контакт емаил: goce.spasovski@fibernet.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Електротехничар

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско радиодифузн...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Струмица

Оглас: ...

Digital Marketing Specialist

0 favorite Објавен: 09-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Title: Social Media/Marketing S...

Одржувач на електронски уреди и опрема

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИДЕО-ДАТА ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 08-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: THIS IS A FULL TIME/PART TIME PO...

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВРОТЕХНИКАТЕ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Електроинженер за јака струја

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВРОТЕХНИКАТЕ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Шалтерски службеник во патнички и туристички агенции

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за организир...

Индустрија: Туризам

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за економско...

Индустрија: Сметководство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Електроинсталатер

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Архитект-проектант

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ има потр...

Кафе-кувар

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

СЕРВИСЕР НА UPS УРЕДИ SUPS-FIB/001

2 favorite Објавен: 31-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: - сервис и поправка на UPS уреди...