ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

СЕРВИСЕР НА ДИЗЕЛ ЕЛЕКТРИЧНИ ГЕНЕРАТОРИ

0 favorite Објавен: 06-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: - комплетно сервисирање на дизел...

СЕРВИСЕР НА UPS УРЕДИ SUPS-FIB/001

2 favorite Објавен: 31-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: - сервис и поправка на UPS уреди...