ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Женски фризер

0favoriteОбјавен на: 05-11-2019  |  Компанија: Ла Шик Дооел  |  Индустрија: Убавина и здравје


Статус: Активен
Код на огласот: TGNIONI
Работно место: Женски фризер
Компанија: Ла Шик Дооел
Индустрија: Убавина и здравје
Реон: Аеродром-Скопје
Отворен од: 05-11-2019
Отворен до: 30-11-2019
Плата: По договор
Број на работни места: 1-2
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Се бара женски фризер со работно искуство. Салонот се отвара на 02.12.2019 година. 

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 071386310
Контакт емаил: tulay.ibrahim@windowslive.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Kozmeticarka

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Flower Of Life

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: Flower of Life ima potreba od ko...

Инструктор

0 favorite Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Perfect Body

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Студио Фигурела вработува!!! Док...

Фризер/ка

1 favorite Објавен: 06-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЦКО

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Frizersko studio ima potreba od fri...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЦКО

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Frizersko studio vo Kapistec ima po...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 01-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: frzerski salon Daron

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Фризерски салон ДАРОН има потреба о...

Козметичар

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец поединец Мил...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Центар

Оглас: ...