Детали за огласот

  • Ла Шик ДооелАеродром-Скопје
  • Плата По договор
  • Вид на вработувањеПо договор
  • Број на работни места1-2
  • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
  • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
  • Веб страна
  • Код на огласотTGNIONI

(НЕАКТИВЕН) - ЖЕНСКИ ФРИЗЕР

Детали за огласот
нема информација
Останати огласи од ист регион