ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Хигиеничар на производствени - работни простории

1favoriteОбјавен на: 11-09-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMNONL
Работно место: Хигиеничар на производствени - работни простории
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги САРА ТРЕНД ДООЕЛ н.Илинден Илинден
Индустрија: Производство
Реон: Илинден
Отворен од: 12-09-2019
Отворен до: 15-09-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

2 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ривел Инженеринг

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фирма која се занимава со изработка...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 04-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се општи работници (2 машк...

Фарбар

1 favorite Објавен: 07-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Unika Dizajn DOOEL S...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Уника Дизајн од Скопје која...

Стаклар

1 favorite Објавен: 15-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Тотал Монт

Индустрија: Производство

Регион: Црна Гора

Оглас: Тотал Монт ДОО лоцирана во Будва...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

0 favorite Објавен: 13-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Озон дооел

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Огласуваме слободно работно мест...

Магационер

1 favorite Објавен: 07-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: WINERYSKOVIN GROUP D...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: МАГАЦИОНЕР Потребни квалификации...

Останати огласи во ист регион

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Илинден

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Шивач

3 favorite Објавен: 05-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Работник на едноставни работи во производството на текстил

8 favorite Објавен: 05-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Илинден

Оглас: ...

Работник на едноставни работи во производството на текстил

8 favorite Објавен: 05-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Илинден

Оглас: ...

Медицинска сестра со положен државен испит

1 favorite Објавен: 06-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ OOM Д-р Ц.Колевс...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Илинден

Оглас: ПЗУ Д-р Ц.Колевска од с.Миладино...

Ракувач со машина за пакување

3 favorite Објавен: 28-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Илинден

Оглас: ...