ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Sobarka Higienicharka

25favoriteОбјавен на: 03-06-2019  |  Компанија: Guest House Urbana  |  Индустрија: Туризам


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLOOGN
Работно место: Sobarka Higienicharka
Компанија: Guest House Urbana
Индустрија: Туризам
Реон: Охрид
Отворен од: 30-06-2019
Отворен до: 26-08-2019
Плата: po dogovor
Број на работни места: sobarka
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

vreden cesen, ispolnitelen

Детали за огласот:

Baram lice za cistenje sobi vo vila vo centar na Ohrid

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Туристички работник

5 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: BTB TOUR OHRID DOOEL

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: БТБ Тоур Охрид ДООЕЛ има потреба од...

Истражувач

3 favorite Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Подиум т.о.

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: Подиум Тур Операторот од Р. Сан Мар...

Customer agent

15 favorite Објавен: 20-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТРАВКО ДООЕЛ Струга ...

Индустрија: Туризам

Регион: Струга

Оглас: Travel Connections provides cust...

Практикант

17 favorite Објавен: 10-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: JK Travel

Индустрија: Туризам

Регион: Битолски, Скопски

Оглас: Туристичката агенција ЈК Травел има...

Келнер/ка

7 favorite Објавен: 04-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Динамика Битол...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Hotel Millenium Palace Ohrid ima po...

Истражувач на пазарот

1 favorite Објавен: 24-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Podium Contracts and...

Индустрија: Туризам

Регион: Скопје

Оглас: Подиум КД дооел има потреба од и...

Останати огласи во ист регион

Келнер/ка

7 favorite Објавен: 04-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Динамика Битол...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Hotel Millenium Palace Ohrid ima po...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегасеф Секјурити Цо

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Se bara FARBAR so ili bez rabotno i...

Административен работник - Охрид

12 favorite Објавен: 12-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИФФОМ

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Охрид

Оглас: Интернационални Фолклорни Фестив...

Data Collection and Analysist

3 favorite Објавен: 30-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: A successful candidate must:...

Туристички работник

5 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: BTB TOUR OHRID DOOEL

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: БТБ Тоур Охрид ДООЕЛ има потреба од...

Монтер

10 favorite Објавен: 11-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ ДЕСАРОЛО

Индустрија: Производство

Регион: Охридски

Оглас: ДООЕЛ ДЕСАРОЛО го проширува својот ...