ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Медицинска сестра со положен државен испит

7favoriteОбјавен на: 06-05-2019  |  Компанија: PUSZ Geromedikal Fen...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGLMGMF
Работно место: Медицинска сестра со положен државен испит
Компанија: PUSZ Geromedikal Feniks
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 06-05-2019
Отворен до: 31-05-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Положен државен испит

Детали за огласот:

нема информација

Веб страна: http://domzastari.mk/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Стоматолошка сестра

20 favorite Објавен: 30-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU dr.Snezana Tofil...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација во Кисела В...

Негувател на стари и немоќни лица

4 favorite Објавен: 17-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: RABOTA VO ANGLIJA (CUVANJE NA DE...

Стоматолошка сестра

3 favorite Објавен: 19-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: пзу ралис

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Ординацијата по општа стоматолог...

Медицинска сестра

4 favorite Објавен: 13-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гинекомедика - гинек...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Специјалистичка ординација по гинек...

Медицинска сестра

4 favorite Објавен: 20-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАВЛИНА

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Општа амбуланта има потреба од меди...

Медицинска сестра

5 favorite Објавен: 15-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернационален Бунд...

Индустрија: Медицина

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Ние, Интернационален Бунд – Штутгар...

Останати огласи во ист регион

Диспонент

2 favorite Објавен: 28-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bal-Komerc DOO

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Транспортна компанија има потреба о...

Агент за осигурување и регистрација на возила

1 favorite Објавен: 28-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МГ АУТО ИНСПЕКТ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: -Како предност ќе се смета предх...

Финансиски Администратор

0 favorite Објавен: 28-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bal-Komerc DOO

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Транспортна компанија има потреба о...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 29-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аптека Биофит

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Аптека БИОФИТ има потреба да вработ...

Финансиски асистент

1 favorite Објавен: 29-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: ПМД КОМ

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата ПМД-КОМ чија приоритет...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 29-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЦКО

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Фризерско студио во Т.Ц.Беверл...