ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Медицинска сестра со положен државен испит

6favoriteОбјавен на: 06-05-2019  |  Компанија: PUSZ Geromedikal Fen...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Активен
Код на огласот: TGLMGMF
Работно место: Медицинска сестра со положен државен испит
Компанија: PUSZ Geromedikal Feniks
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 06-05-2019
Отворен до: 31-05-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Положен државен испит

Детали за огласот:

нема информација

Веб страна: http://domzastari.mk/
Контакт телефон: 075482552
Контакт емаил: feniks.premium@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доктор специјалист - психијатар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: ПЗУ Еумедика плус  има потр...

Медицински техничар за итни случаи

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Геромедикал Фен...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Феник...

Психијатар

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Геромедикал Фен...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Еумедика плус има потреба од До...

Физио-терапевт

0 favorite Објавен: 22-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: Feniks dom za stari lica vrabotuva ...

Medicinska sestra

1 favorite Објавен: 20-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Фе...

Останати огласи во ист регион

Full stack developer

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Totality

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Company introduction Totality is a...

Економист

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Економија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Наставник

1 favorite Објавен: 23-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗДРУжЕНИЕ ЦЕНТАР ЗА ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Карпош

Оглас: ...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Рефреш Џус Бар

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: РЕФРЕШ ЏУС БАР во центар на градот ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

Архитект

0 favorite Објавен: 24-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

Останати огласи од иста компанија

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

0 favorite Објавен: 13-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PUSZ Geromedikal Fen...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Македонија

Оглас: Feniks Premium dom za stari lica...

negovatel/ka vo dom za stari

0 favorite Објавен: 13-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PUSZ Geromedikal Fen...

Индустрија: Нега и згрижување

Регион: Македонија

Оглас: Feniks Premium dom za nega na st...