ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СНБ ФУД ИНВЕСТ ДООЕЛ...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Центар

Оглас: ...

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОЦ-СКП ЛИМИТЕД ДОО С...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Центар

Оглас: ...

IT Expert/ Business Analyst

0 favorite Објавен: 20-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: IOM Mission in Skopj...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Скопски

Оглас: Position Title: IT Expert/ Business...

Консултант

0 favorite Објавен: 26-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: FrontwiseGroup

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Скопски

Оглас: Job description Become a part of a...

Recruitment Consultant

3 favorite Објавен: 21-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Скопје

Оглас: Job description Become a part o...