ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА во JYSK СКОПЈЕ

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: JYSK е меѓународен малопродажен ...