ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Работник/ци

3 favorite Објавен: 17-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Васидора ДООЕЛ

Индустрија: Рударство

Регион: Прилепски

Оглас: Фирмата Арини Фешн има потреба од ...

Продавач

0 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Васидора ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопски

Оглас: Vasidora Fashion Group, една од вод...

Продавач

0 favorite Објавен: 15-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Васидора ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопски

Оглас: Vasidora Fashion Group, една од вод...