ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

stomatoloska sestra / стоматолошка сестра

1favoriteОбјавен на: 22-05-2020  |  Компанија: ПЗУ Д-р Нина  |  Индустрија: Стоматологија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGOGHIH
Работно место: stomatoloska sestra / стоматолошка сестра
Компанија: ПЗУ Д-р Нина
Индустрија: Стоматологија
Реон: Скопје
Отворен од: 22-05-2020
Отворен до: 29-05-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Стоматолошка ординација "Д-р Нина" има потреба од стоматолошка сестра со положен стручен испит. Вaшите апликации испратете ги на e-маил: dr.ninamiteva@yahoo.com

Веб страна: www.drnina.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Стоматолошка сестра

6 favorite Објавен: 21-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИН ДЕНТ ФЕМИЛИ ДЕНТА...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Се вработува стоматолошка сестра, с...

Стоматолошка сестра

12 favorite Објавен: 19-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PZU ILUMIDENT

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Стоматолошка ординација ПЗУ Илум...

Рендген техничар

3 favorite Објавен: 20-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИН ДЕНТ ФЕМИЛИ ДЕНТА...

Индустрија: Стоматологија

Регион: нема информација

Оглас: Се вработува РТГ техничар, со ил...

stomatoloska sestra / стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 20-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИН ДЕНТ ФЕМИЛИ ДЕНТА...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Се вработува стоматолошка сестра...

Стоматолошка сестра

4 favorite Објавен: 21-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: пзу др александра ас...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: КОНКУРС ЗА ПОПОЛНУВАЊЕ НА РАБОТН...

Стоматолошка сестра

7 favorite Објавен: 23-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Илумидент

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: П.З.У Илумидент има потреба од Стом...

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 03-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Неделкоски Козметикс

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара девојче за работа како адми...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дон холдинг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: компанија од Скопје има потреба од...

PHP Developer

1 favorite Објавен: 03-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Персонал ЛТД Дооел

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: We are hiring Experienced PHP Progr...

Продукт менаџер

1 favorite Објавен: 03-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕДИКАПРО ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Доколку сте организирана ,комуникат...

Работник во производство

0 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавор Комерц доо

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопски

Оглас: Помошник работник на машини за крое...

Продукт менаџер

0 favorite Објавен: 03-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хуавеи Технолоџис Ма...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Enterprise IP Solution Product Mana...

Останати огласи од иста компанија

Стоматолошка сестра / Stomatoloska sestra

1 favorite Објавен: 02-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-р Нина

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Стоматолошка ординација "Д-р Нин...