ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

konkurs za sorabotnici

1favoriteОбјавен на: 15-01-2020  |  Компанија: SFC-Скопје  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNNMNJ
Работно место: konkurs za sorabotnici
Компанија: SFC-Скопје
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 15-01-2020
Отворен до: 21-01-2020
Плата: основна+неделни исплати
Број на работни места: 10
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

 Бидете дел од  успешен тим

 

Интернационална компанија со

претприемништво во Скопје

распишува Конкурс за прием на нови

соработници на различни позиции

за кои е обезбедена обука.

 

Потребни услови:

-комуникативни и љубезни

-желба за усовршување

-тимска соработка

- возило за работа низ Скопје

 

Ако сакате да постанете дел од оваа компанија која ви нуди можност за унапредување

 испратете го Вашето CV најдоцна до 21.01.2020 на:

                                               infovrabotuvanje@gmail.com 

Интервјуата ќе се одржат на 22.01.2020

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

SALES REPRESENTATIVE

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EVOKON DOEL Eksport-...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Are you someone with a passion for ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БИРН-2002

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: БИРН 2002 ДООЕЛ - Брзорастечка комп...

SALES REPRESENTATIVE

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: JobSpotMk

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Due to the expansion of business...

Visual merchandising -VM

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ уво...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Tom Tailor Group, еден од водечк...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Аеродром

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДТУ ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ...

Индустрија: Трговија

Регион: Тетовски

Оглас: Tom Tailor Group, еден од водечките...

Останати огласи во ист регион

сметководител

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕНМАК ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: ДОСТАВУВАЧ - ШОФЕР Потребни ...

Градежен инженер/Архитект

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

SALES REPRESENTATIVE

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EVOKON DOEL Eksport-...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Are you someone with a passion for ...

Воспитувач

1 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дримленд СП планет

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Игротеки ДРИМЛЕНД имаат потреба од ...

Административен асистент

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...