ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

0favoriteОбјавен на: 13-01-2020  |  Компанија: Bonaderma  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Активен
Код на огласот: TGNNMHG
Работно место: Medicinska sestra so polozen drzaven ispit
Компанија: Bonaderma
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 13-01-2020
Отворен до: 31-03-2020
Плата: 18.000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Вадење на крв. Положен стручен испит.

Детали за огласот:

ПЗУ Бонадерма, дерматолошко естетска ординација, вработува медицинска сестра со положен стручен испит. Предност имаат кандидатките со работно искуство стекнато во дерматолошка ординација или козметски салон.

Веб страна: https://bonaderma.xyz
Контакт телефон: 075268485
Контакт емаил: info@bonaderma.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

геронто-домаќинка

3 favorite Објавен: 20-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари има потреба од Геро...

Медицински преставник

0 favorite Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИТАН ФАРМ

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: ТитанФарм-Скопје, отвара оглас за п...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бонадерма

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Бонадерма вработува медицинска ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: санте

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Санте Плус Групацијата на Болници о...

Социјален работник

2 favorite Објавен: 01-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Фе...

Преведувач на италијанси јазик

2 favorite Објавен: 24-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Дентал Спа

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Skopje

Оглас: ПЗУ Дентал Спа има потреба од Ко...

Останати огласи во ист регион

Лице за продажба

0 favorite Објавен: 19-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Platin

Индустрија: оков за мебел

Регион: Скопје

Оглас: Се бара личност за продажба во п...

Административен асистент

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Егзекјутив Срч Конса...

Индустрија: Човечки ресурси

Регион: Скопски

Оглас: Executive Search Consulting е водеч...

Административен асистент

2 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кафе Вендинг Група

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Кафе Вендинг Група има потреба од а...

Database Marketing Officer

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Global Data Collecti...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: GDCC е глобален лидер за спроведува...

ОДГОВОРЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Фирма со 28 годишно постоење има по...

Машински инженер

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ктитор ДОО Скопје

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје бара Машински инжен...