Детали за огласот

 • Ланд-Сервис ДООЕЛ Скопје Скопје
 • Плата нема информација
 • Вид на вработувањеПо договор
 • Број на работни места2
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб странаhttp://www.landservis.com.mk/
 • Код на огласотTGNNMFL

(НЕАКТИВЕН) - МАЈСТОР ЗА ПАРНО ГРЕЕЊЕ

 • Индустрија: Хигиена и одржување
 • Краен рок: 30-01-2020
 • Скопје
Детали за огласот

- Хаусмајсторски способности (ќе се сметаат за предност)