ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Prodavac na hrana

14favoriteОбјавен на: 12-12-2019  |  Компанија: Evakejk  |  Индустрија: Гастрономија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNMIML
Работно место: Prodavac na hrana
Компанија: Evakejk
Индустрија: Гастрономија
Реон: Bitola
Отворен од: 13-12-2019
Отворен до: 31-12-2019
Плата: Po dovor
Број на работни места: Prodavac
Вид на вработување: Хонорарно
Потребни квалификации:

Iskustvo rabota so hrana

Детали за огласот:

Potrebna e osoba za rabota vo GIRADIKO nabrakometno

Веб страна: Ne
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Продавач

2 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: LA TOBAKO

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат лица за работа во Тобако ...

Службеник

4 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Карпа на Европа

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: Позиција: Специјалистот за подд...

Келнер/Шанкер

7 favorite Објавен: 12-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Селект

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Kelner/shanker so ili bez rabotno i...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 13-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дооел Фритата Битола

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Picerija Verona od Bitola ima potre...

Информатичар

5 favorite Објавен: 12-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: Потребно Образование, Вештини и Спо...

Персонал за продажба

11 favorite Објавен: 22-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕЛИКАТЕС ЕМ 87 ДООЕ...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат лица за работа во маркет ...