ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач – дистрибутер

9favoriteОбјавен на: 10-11-2019  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJJMF
Работно место: Возач – дистрибутер
Компанија: нема информација
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Охрид
Отворен од: 11-11-2019
Отворен до: 25-11-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС

Познавање во делот на дитрибуција и продажба

Детали за огласот:

! возач дистрибутер за Охрид и Струга

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Прилеп

Оглас: ...

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: УПГРАДЕ дооел Скопје

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Upgrade ima potreba od Call agenti....

Продавач

0 favorite Објавен: 08-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

prodavac-ка

0 favorite Објавен: 04-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хе-Ра Хелена

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Продавач во книжарница...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крш Доо Скопје

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Специјална продавница Крш за играчк...

Останати огласи во ист регион

Quality assurance

0 favorite Објавен: 25-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DUTCH MEDICAL CANNAB...

Индустрија: Производство

Регион: Охридски

Оглас: The company We at Nedcann love ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 05-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

3 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Кредитен референт

1 favorite Објавен: 27-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД МОНИМАКС ФИНАНСИС...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Охрид

Оглас: ФД Монимакс Финансиско ДООЕЛ Охр...

Manufacturing Engineering Manager

0 favorite Објавен: 25-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DUTCH MEDICAL CANNAB...

Индустрија: Производство

Регион: Охридски

Оглас: The company We at Nedcann love ...

Металоглодач

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФЕДС с.Косел Охрид Д...

Индустрија: Металургија

Регион: Охрид

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Личен шофер

1 favorite Објавен: 09-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Се бара возач за потребите на се...

Front-End developer with a creative brain

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Our client’s job offer With your ex...

Remote Financial Operations Analyst

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Join the world’s largest virtual co...

Оглас за вработување во Агенција за храна и ветеринарство

0 favorite Објавен: 05-12-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

PHP/Laravel Developer

0 favorite Објавен: 05-12-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Eyetea Solutions бара програмер/ка ...

QA Engineer

2 favorite Објавен: 03-12-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: QA Engineer Job description Our com...