ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Геодетски проектант

5favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: Градежен институт МА...  |  Индустрија: Геодезија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJINO
Работно место: Геодетски проектант
Компанија: Градежен институт МАКЕДОНИЈА АД-Скопје
Индустрија: Геодезија
Реон: Карпош
Отворен од: 09-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Геодетски техничар

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за премергео...

Индустрија: Геодезија

Регион: Тетово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ Алгоритам Центар

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ПСУ „Алгоритам центар“ вработува 1...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крш Доо Скопје

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Специјализирана продавница КРШ за и...

Машински и електро техничари/инженери за одржување

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Акрон ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Техничко лице за одржување на техно...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Маимпекс Дооел

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: МАИМПЕКС дооел, Скопје бара: 1. Ди...

IT Help Desk Administrator

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ Алгоритам Центар

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ПСУ „Алгоритам центар“ вработува 1...

Останати огласи од иста компанија

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Инженер за организација на работата

1 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...