ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Стоматолошка сестра

1favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Стоматологија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJIKO
Работно место: Стоматолошка сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-ординација по општа стоматологија Д-Р ПЕТРОВ Велес
Индустрија: Стоматологија
Реон: Велес
Отворен од: 09-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 08-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-Р АФРИМ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ„ д-р Африм“ има потреба од стом...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 07-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здрацствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Центар

Оглас: ...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ „др.Ивица Лукано...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Конкурс за пополнување на работно м...

Стоматолошка сестра

6 favorite Објавен: 16-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДР ЛИЛЈАНА ИВАНО...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Охридски

Оглас: Поликлиника Ивановски има потреба о...

Стоматолог

3 favorite Објавен: 30-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Денто

Индустрија: Стоматологија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бараат двајца доктори по стомато...

Доктор по стоматологија

3 favorite Објавен: 07-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здрацствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Библиотекар

13 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Локална библиотека Г...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Директор на финансии и сметководство

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Велес

Оглас: ...

Возач

4 favorite Објавен: 15-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛИДО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Велешки

Оглас: ЛИДО ДООЕЛ , Велес има потреба од ...

Шофер , Општ Работник, Дреар

9 favorite Објавен: 14-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Динамо Хит

Индустрија: Производство

Регион: Велес

Оглас: Поради зголемен капацитет на раб...

Хигиеничар на производствени - работни простории

3 favorite Објавен: 05-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Велес

Оглас: ...

Заварувач

7 favorite Објавен: 05-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...