ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Хигиеничари/ки

31favoriteОбјавен на: 31-10-2019  |  Компанија: Биси Дооел  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNIKGI
Работно место: Хигиеничари/ки
Компанија: Биси Дооел
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 31-10-2019
Отворен до: 21-11-2019
Плата: по договор
Број на работни места: 4
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

ТД БИСИ ДООЕЛ има потреба од Хигиеничари/ки за чистење на новоизградени станови. 

За повеќе информации Ве молиме јавете се на тел 070478903.

 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР со A/ Б лиценца

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: ТД БИСИ ДООЕЛ има потреба од диплом...

Градежен инженер

4 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еуро Роад Дизајн Гру...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемен обем на работа Друш...

Монтер

0 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: орбита констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирна има потреба од граде...

Градежен работник

1 favorite Објавен: 07-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДГ Бетон АД Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Врз основа на член 22 став 1 точка ...

Монтер

0 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пасент дооел Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има п...

Админитратор

3 favorite Објавен: 03-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Цвет_Компани Дооел С...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Цвет-Компани Дооел , компан...

Останати огласи во ист регион

English Language Representative

0 favorite Објавен: 15-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: English Language Repr...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се две медицински сестри в...

ДОСТАВУВАЧ - ШОФЕР

0 favorite Објавен: 16-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДЕНМАК ДОО од Скопје...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Описнаработнизадачи: &mid...

French Bilingual Representative - Work From Home Option

0 favorite Објавен: 15-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: French Bilingual Repr...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕНМАК ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата ДЕНМАК ДОО е со 29 годи...

Градежен инженер-проектант

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: сара4 доо

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: САРА4.ДОО има потреба од Градеже...

Останати огласи од иста компанија

Хигиеничари/ки

16 favorite Објавен: 30-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Биси Дооел

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: ТД БИСИ ДООЕЛ има потреба од Хиг...