ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шанкер

3favoriteОбјавен на: 21-10-2019  |  Компанија: СИМБОЛ КАФЕ ДОО Штип  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNHKNL
Работно место: Шанкер
Компанија: СИМБОЛ КАФЕ ДОО Штип
Индустрија: Угостителство
Реон: Штип
Отворен од: 22-10-2019
Отворен до: 25-10-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Персонал за работа

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ms Street Food

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: M's Street food има потреба од п...

Разновидно

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Restaurant Big Fish

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Биг Фиш има потреба од едн...

Шанкер

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Келнер

1 favorite Објавен: 10-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БАЈ ПАС ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

SALATARKA

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Mizo

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: SALATARKA...

Останати огласи во ист регион

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Штип

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АД Осигурителна Поли...

Индустрија: Осигурување

Регион: Штипски

Оглас: Национална Групација за осигурување...

Касиер/ка

4 favorite Објавен: 12-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Штипски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни мар...

Продавач

4 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АВАНГАРДА ТП Штип

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Општ работник

2 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Минол Дооел Штип ЗДВ...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Штип

Оглас: ...