ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

11favoriteОбјавен на: 14-10-2019  |  Компанија: pzu derma estetik  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGOGI
Работно место: Medicinska sestra so polozen drzaven ispit
Компанија: pzu derma estetik
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: нема информација
Отворен од: 14-10-2019
Отворен до: 31-10-2019
Плата: /
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

се бара медицинска сестра со положен државен испит

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 11-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара медицинска сестра Приватна...

Medicinska sestra

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПУСЗ Геромедикал Феникс има потр...

Доктор по општа медицина

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Медицина

Регион: Неготино

Оглас: ...

Доктор по општа медицина

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Бутел

Оглас: ...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Геромедикал Фен...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПУСЗ Геромедикал Феникс има потреба...

Останати огласи во ист регион

HR Generalist

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДАЧ МЕДИКАЛ КАНАБИС ...

Индустрија: Фармација

Регион: нема информација

Оглас: The company  We a...

Remote Senior Web Developer

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Join the world’s largest virtual ­c...

Fullstack Software developer (React.js, Node.js)

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: X3M Labs is growing and we need mot...

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

2 favorite Објавен: 09-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: КОМЕРЦИЈАЛИСТ Компанијата...

Вработување во Канцеларија на претседателот на Владата на Република Северна Македонија

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Java Developers and Interns

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: X3M Labs is growing and we need mot...