ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Пилот на авион

0favoriteОбјавен на: 11-09-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Авио


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMNONH
Работно место: Пилот на авион
Компанија: Друштво за трговија и услуги ЕЛМАК - ЕЛБИТ СИСТЕМИ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Петровец
Индустрија: Авио
Реон: Петровец
Отворен од: 12-09-2019
Отворен до: 15-09-2019
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас