ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

18favoriteОбјавен на: 15-08-2019  |  Компанија: НОТАР СЛОБОДАН ПОПОВ...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMLKIH
Работно место: Правник
Компанија: НОТАР СЛОБОДАН ПОПОВСКИ Скопје
Индустрија: Право
Реон: Центар
Отворен од: 16-08-2019
Отворен до: 31-08-2019
Плата: 18009
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Aдвокатски приправник

0 favorite Објавен: 30-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Ани Пивоваро...

Индустрија: Право

Регион: Куманово

Оглас: Адвокат Ани Пивоварова Јакимовск...

Правник

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за воздушен ...

Индустрија: Право

Регион: Чучер Сандево

Оглас: ...

Адвокатски приправник

3 favorite Објавен: 31-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ADVOKAT ANI PIVOVARO...

Индустрија: Право

Регион: Кумановски

Оглас: Адвокат Ани Пивоварова Јакимовски, ...

Адвокатски приправник

3 favorite Објавен: 16-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Татјана Наце...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокат Татјана Нацевска бара Адвок...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокати ТОШИЌ и ЈЕВ...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Аплицирај ⚖️ за адвокатски приправн...

Правник

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВН Македонија Акцио...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Сервисер

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОО. ИЦС ГРУП

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: ИЦС ГРУП.ДОО Скопје Во моментов има...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум п...

Професор по македонски јазик

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватно средно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум п...

Административен аналитичар

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медија Планет

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Трговско издавачка куќа, поради про...

Останати огласи од иста компанија

Правник

9 favorite Објавен: 10-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР СЛОБОДАН ПОПОВ...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...