ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ТЕЛЕФОНСКИ OПЕРАТОР

0favoriteОбјавен на: 06-07-2019  |  Компанија: WD Company  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMHNKJ
Работно место: ТЕЛЕФОНСКИ OПЕРАТОР
Компанија: WD Company
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 08-07-2019
Отворен до: 22-07-2019
Плата: 18 000 - 24 000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

ССС ВСС

ПОЗНАВАЊЕ НА РАБОТА СО КОМПЈУТЕР

КОМУНИКАЦИСКИ СПОСОБНОСТИ

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Помошник магационер

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КЕКО МОТОРС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Заради зголемен обем на работа ф...

Продажен претставник на медицински и фармацевтски производи

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОБЕЛ ИЛАЧ САНАЈИИ В...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Маркетинг Агент

3 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДУРОТЕК КОНСАЛТИНГ Д...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Велес

Оглас: ...

Економист-комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Стопанска интересна ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Референт за продажба

1 favorite Објавен: 20-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочански

Оглас: Хенди Телеком,има потреба од рефере...

Останати огласи во ист регион

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Графичка

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Менаџер по бизнис администрација

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Технички секретар

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватно средно учил...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум п...

Одделенски наставник

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватно средно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Професор по македонски јазик

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватно средно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Телефонски оператор

0 favorite Објавен: 16-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: WD Company

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...