ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ТЕЛЕФОНСКИ OПЕРАТОР

0favoriteОбјавен на: 06-07-2019  |  Компанија: WD Company  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGMHNKJ
Работно место: ТЕЛЕФОНСКИ OПЕРАТОР
Компанија: WD Company
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 08-07-2019
Отворен до: 22-07-2019
Плата: 18 000 - 24 000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

ССС ВСС

ПОЗНАВАЊЕ НА РАБОТА СО КОМПЈУТЕР

КОМУНИКАЦИСКИ СПОСОБНОСТИ

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: wdcompany5@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КРУСЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Штип

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Centroprom doo Skopj...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Се бара книговодител.Пожелно е рабо...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕТЕК Се од Техника ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нова Солутионс ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Има ли junior графички дизајнер? Да...

Sales Assistant

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: А&М Фашион Гроуп

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: A&M Clothes Jack & Jones Premium Re...

Останати огласи во ист регион

Поставувач на керамички плочки

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ин...

Индустрија: Разни области

Регион: Сарај

Оглас: ...

Специјализиран продавач на информатичка технологија

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Центар

Оглас: ...

Архитект

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Бутел

Оглас: ...

Ракувач со градежна машина

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ин...

Индустрија: Разни области

Регион: Сарај

Оглас: ...

Преведувач

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...