ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Сервисер

0 favorite Објавен: 21-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО

Индустрија: Енергетика

Регион: Скопје

Оглас: ·    ...

Монтажер

1 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФИБЕРНЕТ М-К ДОО

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Прилеп, Битола

Оглас: - инсталирање на мрежна опрема к...