ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Асистент за продажба

3 favorite Објавен: 29-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МОНИКА ДОО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Прилепски

Оглас: Компанијата Моника доо има ланец на...

- Нема информација

2 favorite Објавен: 29-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: RabotaGermanija

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопски

Оглас: Potrebni se poveke zeni za rabota v...

Хостеса (шанкерки, касиерки)

0 favorite Објавен: 29-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА Д...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА и...

Продавач

2 favorite Објавен: 28-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 28-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

prodavac

0 favorite Објавен: 28-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Шуто Оризари

Оглас: Potreben e prodavac so ili bez r...

Туристички работник

1 favorite Објавен: 28-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 28-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 28-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

SENIOR .NET DEVELOPER

1 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кај Местоно ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Елитниот ресторан Кај Местоно ДОО О...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од кандидати за работ...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: LAJT MEDIA

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за светлечки реклами од Скопј...

Sr. QA Automation Engineer

1 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Скопски

Оглас: Support & Solutions Center MK DOOEL...

Бравар

0 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: LAJT MEDIA

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за светлечки реклами од Скопј...

Пица мајстор

0 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Едно Место

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Se bara PIZZA MAJSTOR, osiguruvanje...

Доктор/ка

1 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Si Medical

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара доктор по општа медицина бе...

Обезбедувач

0 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еуро Секјурити

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Поради проширување на својот тим, А...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Спектарс-ко

Индустрија: Хемија

Регион: Скопски

Оглас: Бараме продавач во магацин и продав...

Информатичари и програмери

2 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Битолски

Оглас: Се бара информатичар со познавања о...

Возач

0 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИНДИЈА ИНТЕРНАЦИОНА...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата „Виндија Интернационал“...

сметководител

2 favorite Објавен: 28-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Профекс Консалтинг П...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Профекс Консалтинг Плус има потреба...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 27-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз и ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 27-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ МИЛА ПРИМА МЕДИК...

Индустрија: Медицина

Регион: Кратово

Оглас: ...

Техничар

0 favorite Објавен: 27-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Security Group Servi...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за услуги Секјурити Груп ...

Општ магацински работник

1 favorite Објавен: 27-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

Референт за продажба

1 favorite Објавен: 27-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Алфа Електроник

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Битолски

Оглас: Поради зголемен обем на работа, Алф...

Агент за недвижности

0 favorite Објавен: 27-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОМИК НЕДВИЖНОСТИ

Индустрија: Недвижнини

Регион: Скопски

Оглас: Agencija za promet so nedviznosti D...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 27-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: BEAUTELA DOOEL

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Студио за убавина "Бјутела" Дооел С...

Фармацевт

1 favorite Објавен: 27-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Галениум Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Галениум Фарм ( аптеки во Тинек...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 27-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Дател Фарма

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Дател фарма има потреба од ФАРМ...

сметководител

1 favorite Објавен: 27-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: еурофаст

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопски

Оглас: Eurofast Global Ltd is a profession...

Надворешен соработник

0 favorite Објавен: 27-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нолософт

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Нудам работа на интернет за истражу...

Дистрибутер/Магационер

3 favorite Објавен: 27-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МГ Астерикс

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: МГ АСТЕРИКС има потреба од 1 работн...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 27-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Restoran EQUILIBRIUM

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Restoran EQUILIBRIUM ima ITNA potre...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 27-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Restoran EQUILIBRIUM

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Restoran EQUILIBRIUM ima ITNA potre...