ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Персонал во ресторан

1favoriteОбјавен на: 03-12-2019  |  Компанија: ФЕЈМС  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Активен
Код на огласот: TGNLKIF
Работно место: Персонал во ресторан
Компанија: ФЕЈМС
Индустрија: Угостителство
Реон: Скопје
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 31-12-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

FAMES Bistro lounge & coffee bar бара персонал за во кујна со работно искуство на неопределено работно време.

За подетални информации контактирајте не на тел: 070/610-361 (Сашо).

Детали за огласот:

FAMES Bistro lounge & coffee bar бара персонал за во кујна со работно искуство на неопределено работно време.

За подетални информации контактирајте не на тел: 070/610-361 (Сашо).

Веб страна: /
Контакт телефон: 07/610361
Контакт емаил: krstanoska.ana@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 03-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БРЕДВЕЈ ПЕКАРА

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ТИМОТ НА ПЕКАРА BREADWAY СЕ ПРОШИРУ...

Садомијач

1 favorite Објавен: 28-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Restoran Aktiva ima potreba za sado...

Шанкер/ка

0 favorite Објавен: 03-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Надекс Дооел

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се позитивни и насмеани ш...

Келнер/Шанкер

3 favorite Објавен: 25-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Селект

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Kafe bar Select (Pelagonka 2) Bitol...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гранклуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Гранклуб има потреба од вработување...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 30-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ла гараге Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Кафе Бар La Garage бара келнерка/ ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Економист

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вештачење...

Индустрија: Економија

Регион: Карпош

Оглас: ...

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Панкомерц

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: - Спремање на нарачки - Редење на ...

Продавач

0 favorite Објавен: 08-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гранклуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Гранклуб има потреба од вработување...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: English Language...

Останати огласи од иста компанија

Персонал за во кујна

0 favorite Објавен: 04-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФЕЈМС

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: FAMES Bistro lounge & coffee bar ба...