ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Персонал во ресторан

1favoriteОбјавен на: 03-12-2019  |  Компанија: ФЕЈМС  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKIF
Работно место: Персонал во ресторан
Компанија: ФЕЈМС
Индустрија: Угостителство
Реон: Скопје
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 31-12-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

FAMES Bistro lounge & coffee bar бара персонал за во кујна со работно искуство на неопределено работно време.

За подетални информации контактирајте не на тел: 070/610-361 (Сашо).

Детали за огласот:

FAMES Bistro lounge & coffee bar бара персонал за во кујна со работно искуство на неопределено работно време.

За подетални информации контактирајте не на тел: 070/610-361 (Сашо).

Веб страна: /
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

4 favorite Објавен: 18-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕДО МЕДО ТРИ ДООЕЛ ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ИТНО СЕ ПОТРЕБНИ СПОСОБНИ ЛИЦА КОИ ...

Келнер/ка

3 favorite Објавен: 29-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ла гараге Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Кафе Бар Ла Гараге бара да вработи ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 22-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мистер Џек

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Се вработуваат конобарки/и и шанкер...

Помошник во кујна

5 favorite Објавен: 03-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Jes llc

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Угостителки објект во Скопје има по...

Келнер/Шанкер

21 favorite Објавен: 24-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Селект

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Se bara kelnerka i shankerka so isk...

Хигиеничар

1 favorite Објавен: 07-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: РЕСТОРАН ГЕТ ТРЕЈД Д...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Get kafe Aerodrom ima potreba od hi...

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: гифт шоп

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Se baraat prodavacki vo gift sop bu...

Столари

1 favorite Објавен: 09-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Твин Пикс Дооел Скоп...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Столарска фирма има потреба од с...

Референт за набавка

0 favorite Објавен: 09-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни ма...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: копилибро

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Фотокопир - Книжара ЛИБРОС -копи им...

Доктор по општа стоматологија

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PZU ILUMIDENT

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: П.З.У Илумидент има потреба од&n...

Електричар

0 favorite Објавен: 09-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ројал Солутионс - Уп...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопје

Оглас: Управител Плус – Центар за...