ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

1favoriteОбјавен на: 02-12-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLJON
Работно место: Правник
Компанија: Приватна здравствена установа - Специјализирана болница по офталмологија СИСТИНА ОФТАЛМОЛОГИЈА Скопје
Индустрија: Право
Реон: Карпош
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 06-12-2019
Плата: 25000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Правник

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Право

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ИГОРЧЕ МИЦЕВ...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од СТРУЧЕН СОРАБОТНИК...

Правник

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Здружение Кошаркарск...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен работник

2 favorite Објавен: 12-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Izvrsitel Blagojce K...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Извршителска канцеларија има потреб...

Правник

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Адвокат

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ВЛАДИМИР СТО...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Фармацевт

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач-консултант

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМФОНИ ИНЖЕНЕРИНГ Д...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Центар

Оглас: ...

Електроинженер-проектант

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...